HAKKIMIZDA

Shoothemall, yerli ve milli ürünleri ile atış sporcularına konforu, rahatlığı ve kaliteyi bir arada sunmaktadır.

Shoothemall markası, kendisi de bir plak atıcısı olan, Mehmet Sinan Tapan tarafından 2020 yılında kurulmuştur. Markamızın hedefi sporcularımıza atıcılık sporu için ulaşılabilir, konforlu ve kaliteli ürünleriyle hizmet sunmaktır. Bu hizmeti en başta atış yeleklerimiz, t-shirtlerimiz ve şapkalarımız ile temel atıcılık ihtiyaçlarını karşılayarak sağlamaktayız. Birinci sınıf kalitesi ve konforu ile ürettiğimiz ürünler ile yurt içi ve yurt dışında bir dünya markası olmayı hedeflemekteyiz. Tamamen milli bir marka olarak yurt içinde tüm sporcularımız ulaşabileceği bir fiyat politikasıyla hareket etmekteyiz.

Misyonumuz öncelikli olarak konfor ve kaliteyi sporcularımız ile buluşturarak sporlarını en başarılı şekilde yapmalarını sağlamaktır. Vizyonumuz, Türkiye’de milli bir marka olarak tüm atıcılık sporcularına erişmek ve bu başarıyı uluslararası platforma taşıyarak markamızı bir dünya markası statüsüne çıkarmaktır.

Yenilikçi çalışmaları ve araştırmacı alt-yapısı ile Shoothemall atış sporuna en uygun ihtiyaçları karşılamaya devam edecek ve bu gelişimi en yüksek seviyede tutmaya çalışacaktır.

Shopping Cart